Kontakt


Urząd Miasta i Gminy w Krzywiniu
ul. Rynek 1,
64-010 Krzywiń

tel: +65 517-05-25, 517-05-26,
fax: +65 517-06-76

Urząd Stanu Cywilnego w Krzywiniu
tel: +65 517-05-59
e-mail: sekretariat@krzywin.pl

Godziny otwarcia urzędu:

pn: 07.00 - 17.00,
wt - śr: 07.00 - 15.00
czw - pt: 08.00 - 15:00

Imię i Nazwisko

Stanowisko

Nr wewnętrzny / Adres e-mail

 

Jacek Nowak

 

 

Burmistrz

 

200
sekretariat@krzywin.pl

 

Bartosz Kobus

 

Zastępca Burmistrza

202
bartosz.kobus@krzywin.pl

REFERAT  FINANSÓW I ADMINISTRACJI

 

Honorata Krupka

 

 

Skarbnik

 

230
honorata.krupka@krzywin.pl

 

Alina Stróżyńska

 

 

Zastępca Skarbnika

 

231
alina.strozynska@krzywin.pl

 

Marta Stróżyk

 

 

Wymiar Podatków i Opłat

 

232
marta.strozyk@krzywin.pl

 

Aleksandra Jagodzińska

 

 

Pobór Podatków i Opłat

 

233
aleksandra.jagodzinska@krzywin.pl

 

Elżbieta Dembska

 

 

Płace i Wynagrodzenia

 

234
elzbieta.dembska@krzywin.pl

 

Marta Piecuch

 

 

Księgowość Budżetowa

 

235
marta.strugala@krzywin.pl

 

Izabela Dusza

 

Judyta Klupczyńska

 

 

Księgowość Budżetowa

 

238
vat@krzywin.pl

 

Lidia Piotrowiak

 

 

Księgowość i Zaświadczenia

 

237
lidia.piotrowiak@krzywin.pl

Klaudia Kraśniewska

 

Kasa

 

236
klaudia.krasniewska@krzywin.pl

 

Aleksandra Jędrowiak

 

 

Oświata 

 

211
aleksandra.jedrowiak@krzywin.pl

 

Monika Roszkiewicz

 

 

Sekretariat

 

200
sekretariat@krzywin.pl

Alicja Pawlicka

Rozliczeń

240
profilaktyka@krzywin.pl
REFERAT ROZWOJU I GOSPODARKI LOKALNEJ

 

Maciej Gubański

 

 

Kierownik Referatu

 

250
maciej.gubanski@krzywin.pl

 

Arkadiusz Kaczmarek

 

 

Promocja

 

213
promocja@krzywin.pl

 

Jacek Porankiewicz

 

 

Rolnictwo i Ochrona Środowiska

 

251
jacek.porankiewicz@krzywin.pl

 

Mikołaj Żak

 

 

Zarządzanie infrastrukturą

 

255
mikolaj.zak@krzywin.pl

 

Andrzej Dembski

 

 

Inwestycje i Remonty

 

254
andrzej.dembski@krzywin.pl

Tomasz Fecak 

Gospodarka Przestrzenna i Nieruchomości

252
tomasz.fecak@krzywin.pl

URZĄD STANU CYWILNEGO (tel:+65 517-05-59)

 

Zofia Marciniak

 

 

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

 

220
zofia.marciniak@krzywin.pl

 

Sylwia Konieczna

 

Zastępca Kierownika USC

Ewidencja Ludności i dowody osobiste

221
sylwia.konieczna@krzywin.pl

SAMODZIELNE STANOWISKA

 

mec. Andrzej Skibiński

 

 

Obsługa prawna (przyjmuje interesantów od 15:00 w każdy poniedziałek po uprzednim umówieniu w sekretariacie UMiG Krzywiń)


207

 

Barbara Matyjaszczyk

 

Ania Stefaniak

 

 

Bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe

 

212
anna.stefaniak@krzywin.pl

 

Lidia Piotrowiak

 

 

Ochrona informacji niejawnych

 

237
lidia.piotrowiak@krzywin.pl

Alicja Pawlicka

Rozwiązywanie problemów alkoholowych i uzależnień

240
profilaktyka@krzywin.pl

Mateusz Nejranowski

Obsługa Rady Miejskiej

214
rada@krzywin.pl

 

MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KRZYWINIU (065) 517 90 49

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W KRZYWINIU (065) 517 90 48

OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO (ODDZIAŁ W KRZYWINIU) (065) 517 06 09