Inwestycje

Agroturystyka


Szanowni Państwo,

Urokliwe położenie gminy Krzywiń, bogate warunki naturalne przyczyniły się do powstania znakomitej bazy gospodarstw agroturystycznych, gdzie obok wypoczynku i relaksu mogą Państwo poznać smak prawdziwej wielkopolskiej kuchni typu ,,jak u Mamy” oraz skorzystać z nieszablonowych atrakcji oferowanych przez poszczególnych Gospodarzy. Zapraszamy do skorzystania z oferty i życzmy kolorowych i smacznych snów podczas odpoczynku na wielkopolskiej wsi.

Wszystkiego dobrego!

Jacek Nowak
Burmistrz Miasta i Gminy Krzywiń

Pod tabelą znajdują się załączniki (oferty danych gospodarstw agroturystycznych). Zapraszamy do zapoznania się w szczegółach z ofertami gospodarstw położonych na terenie naszej gminy.

 

Gospodarze

Kontakt

Opis

Beata Kraśniewska

Zgliniec 3

602892545

Gospodarstwo agroturystyczne położone w między trzema malowniczymi jeziorami, wśród lasów i łąk zaprasza przez cały rok. Na gości czekają leśne dukty, trasy rowerowe i konne zaprzęgi. Atrakcją są polowania i grzybobrania. W okolicy rezerwat ptactwa, a niedaleko trasa kolejki wąskotorowe.

Wiesława i Tomasz Bąk

Bieżyń 110

(0-65) 5177546

Gospodarstwo agroturystyczne Wiesławy i Tomasza Bąków położone jest w Bieżyniu, urokliwej wsi na skrzyżowaniu dróg do Cichowa, Lubinia, Bielewa i Mościszek, wśród pól, lasów i jezior. Tę malowniczą okolicę zwiedzić można konno - wierzchem lub bryczką. Dom oddany do dyspozycji gości jest oazą spokoju i wypoczynku. Pokoje posiadają samodzielne łazienki. Sama wieś znajduje się na szlaku konnym "Trakt Chłapowskiego" i Krzywińskiej Kolei Drezynowej.

Agata Bukowiecka

Żelazno

(0-65) 5177214

Gospodarstwo Agroturystyczne Agaty i Piotra Bukowieckich, położone jest we wsi Żelazno nad jeziorem. W pobliżu są lasy, trasy piesze i rowerowe, oraz akweny wędkarskie.

,,ZIELONA CHATA” Dorota i Czesław Kaczmarek

Cichowo 10

(0-65)5177428

Gospodarstwo agroturystyczne położone jest w centrum malowniczej wsi Cichowo, nad samym jeziorem, do którego prowadzi kaskadowy ogród. W pobliżu strzeżona plaża, restauracje, sklep. Dla zmęczonych hałasem leśne dukty, trasy rowerowe, zatoki wędkarskie.

http://www.zielonachatacichowo.republika.pl

Irena Kraśniewska

Zbęchy 39

(0-65) 5178526

Eldorado dla ludzi pragnących ciszy, spokoju - prawdziwy raj dla wędkarzy. Gospodarstwo Agroturystyczne położone nad malowniczym jeziorem Zbęchy. Na gości czekają domowe, wiejskie jedzenie, mistrzowskie potrawy z ryb, biesiady przy ognisku. Dla aktywnych przejażdżki łodzią, trasy piesze i rowerowe oraz polowania.

Eugeniusz Nowaczyk

Zbęchy 34

(0-65)5178540

Nie ma lepszego miejsca na biwak, biesiadę wędkarska, czy ognisko w gronie przyjaciół niż cypel, należący do gospodarstwa agroturystycznego Eugeniusza Nowaczyka. Położony nad brzegiem jeziora Zbęchy jest prawdziwa oaza ciszy i spokoju.

Krystyna Olejniczak

Łagowo 52

(0-65)5177398

Łagowo to niezwykle urokliwa wieś, otoczona jeziorami i lasami. Skrzyżowanie szlaków pieszych i rowerowych, prawdziwy raj dla amatorów spokoju i intymnego obcowania z nienaruszona przyrodą. Na wzgórzu, wieńczącym przebogatą panoramę okolicy stoi gospodarstwo agroturystyczne Krystyny Olejniczak. Walorom przyrodniczym okolicy dorównują tylko specjały jej kuchni, bogatej w przetwory i tradycyjne wielkopolskie przepisy. Gospodarstwo przygotowane jest również dla osób niepełnosprawnych.

,,NAD JEZIORKIEM” Joanna i Włodzimierz Szajek

Bieżyń 90

Tel.(0-65)5177587

600255473

www.nadjeziorkiem.pl

Nad prywatnym jeziorem Joanny i Włodzimierza Szajków znajduje się gospodarstwo agroturystyczne, zielone pole biwakowe i szałas dla poszukiwaczy przygód. To wymarzone miejsce dla wędkarzy i smakoszy potraw z ryb. Na gości czekają schludne pokoje, wiejskie jedzenie i spotkania przy ognisku.

Karczma "Pod bocianem" Zbigniew Szymański

Cichowo

(0-65)5177437

Karczma "Pod bocianem" to doskonałe miejsce letniego wypoczynku. Pensjonat z widokiem na jezioro Cichowo - Mórka, wyśmienita kuchnia, a przede wszystkim intymność i spokój. Goście zawsze wracają do Karczmy "Pod bocianem", bo ma niepowtarzalny klimat i oddanych swej pasji gospodarzy.

Agroturystyka ,,Borka"

Żelazno 19A

tel. (65)5170226

Pola namiotowe, campingowe, noclegi i wczasy, przejażdżki bryczką, przejażdżki okolicznościowe