Inwestycje
Opublikowano: 24 stycznia 2022

30. Finał WOŚP - 30.01.2022 r. w Krzywiniu


30. Finał WOŚP - 30.01.2022 r. w Krzywiniu

30 stycznia 2022 r. w całej Polsce odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku fundacja zbiera środki na okulistykę dziecięcą pod hasłem "Przejrzyj na oczy"

W Krzywiniu finałową zbiórkę wolontariusze będą prowadzić przez cały dzień na terenie naszej gminy. Ponadto od godziny 14:00 na plaży miejskiej w Krzywiniu rozpoczniemy wspólne świętowanie z Morsami. Nad jeziorem zaplanowano wiele atrakcji w tym. stoiska ze słodkościami, rzeźbienie drewnianych serc przez lokalnych twórców oraz spotkanie z zawodnikiem Unii Leszno - Hubertem Jabłońskim. Na plaży najmłodsi mieszkańcy naszej gminy również znajdą dla siebie coś interesującego - zwiedzanie samochodów Straży Pożarnej OSP Krzywiń.

Wydarzenia nad jeziorem potrwają do godziny 16:00, a następnie przeniesiemy się do Hali Sportowo-Widowiskowej. Niestety tutaj część artystyczna odbywać się będzie bez udziału publiczności. Z uwagi na dynamicznie zmieniającą się sytuację pandemiczną i gwałtowny wzrost zachorowań - zaprosimy Was na transmisję on-line z tego wydarzenia.

Podczas części artystycznej zaprezentują się okoliczni artyści w tym: Mażoretki VERVA Krzywiń, Orkiestra Dęta OSP Krzywiń, Zespół Wokalny dla Dorosłych Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Krzywiniu oraz Laureatka programu Szansa na Sukces - GABRIELA ITKOWIAK. 

O 20:00 zakońćzenie Finału w tradycyjnej formie - światełko do nieba. W tym roku w ramach światełka wystąpi grupa WIR - Artistic Collective z ogniowym show. 

 

Zapraszamy na nasze aukcje finałowe - zbiórka zasili wynik Sztabu #6099, który w całości zostanie przekazany na Fundację. W tym roku licytacje odbędą się tylko za pośrednictwem allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/wosp_krzywin

 

 


Pliki do pobrania: