Inwestycje
Opublikowano: 06 lutego 2023

Zieleniec 2023


Zieleniec 2023

XX Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie w Zieleńcu – zapisy od 6 lutego.

Od poniedziałku, 6 lutego 2023 roku ruszają zapisy do startu w jubileuszowych, XX Mistrzostwach Powiatu Kościańskiego w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie, które odbędą się w sobotę, 4 marca 2023 roku w Zieleńcu. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 lutego 2023 roku. Limit zgłoszeń, podobnie jak w ubiegłym roku wynosi 250 osób. O udziale w zawodach  decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia będą przyjmowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 w Wydziale Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Kościanie przy ul. Gostyńskiej 38 w pokoju 101 na I piętrze. Osoba zgłaszająca się musi dostarczyć wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia zawodnika oraz dowód uiszczenia opłaty startowej.

Wysokość opłaty startowej wynosi - dla dorosłych - 120 złotych. Opłata dla młodzieży szkół ponadpodstawowych i studentów (należy przedstawić legitymację) wynosi 100 złotych. Wpisowe dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych  (należy przedstawić legitymację) wynosi 80 złotych.

Przypominamy, że w dniu zawodów zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Do sportowej rywalizacji na stoku przy wyciągu Grapa G 10 zaprasza Powiat Kościański oraz współorganizatorzy zawodów: Gmina Miejska Kościan, Gmina Kościan, Gmina  Śmigiel, Gmina Czempiń, Gmina Krzywiń, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Kościanie. W zawodach mogą uczestniczyć osoby zamieszkałe na stałe lub czasowo na terenie Powiatu Kościańskiego.

W dniu zawodów, zawodników prosimy o odbiór karnetu uprawniającego do korzystania z wyciągów w biurze zawodów w Barze Grapa oraz o uiszczenie opłaty w wysokości 10 zł tytułem kaucji. Kaucję będzie można odebrać przy zwrocie karnetu w kasie Baru Grapa. Biuro zawodów czynne będzie od godz. 8:00 do 9:30.

Zawody zostaną rozegrane według programu minutowego. Start zawodów zaplanowano na godzinę 10.30.

Gmina Krzywiń organizuje autobusowy transport do Zieleńca. Koszt 60 zł za osobę. Zapisy w Biurze nr 1 w UMIG.

Zapraszamy do zapisów. Poniżej szczegółowy regulamin XX Mistrzostw Powiatu Kościańskiego w  Narciarstwie Zjazdowym  i Snowboardzie Zieleniec 2023 oraz karta zgłoszenia zawodnika.

Zapraszamy.