Inwestycje
Opublikowano: 04 maja 2022

Zaproszenie na bezpłatne badanie USG aorty brzusznej


Zaproszenie na bezpłatne badanie USG aorty brzusznej

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Krzywiń na bezpłatne badanie USG aorty brzusznej w Wielkopolskim Programie Zdrowotnym ZDROWA AORTA, które odbędzie się w dniu 24.05.22r. w Lesznie w Szpitalu, ul. J.Kiepury 45 w poradniach specjalistycznych. 
 
Program badań kierowany jest do mężczyzn w wieku 50–69 lat, mieszkających w województwie wielkopolskim. Badania te są dla pacjenta całkowicie bezpłatne, ponieważ finansowanie odbywa się z funduszy regionalnych Unii Europejskiej. 

Zbadaj się bezpłatnie! Wczesna diagnoza może uratować życie! Badanie jest bezbolesne i całkowicie bezpieczne. Nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.

 
Zapisy na badanie: 

- telefonicznie: 503 075 095

- e-mail: zdrowaaorta@arterieart.com (proszę podać imię, nazwisko, pesel, numer telefonu kontaktowego oraz miasto, w którym ma być wykonane badanie).

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie informacji o badaniu usg aorty brzusznej wśród współpracowników i mieszkańców oraz o umieszczenie tej informacji na Państwa stronach internetowych i w mediach społecznościowych. W załączeniu przesyłamy materiały informacyjne.
 
Zapraszamy serdecznie! Zespół Zdrowa Aorta
 
Dane kontaktowe: 

Arterieart Sp. z o.o.
ul. Rakoniewicka 23A
60-111 Poznań
e-mail: zdrowaaorta@arterieart.com
www.zdrowaaorta.pl
tel. 503 075 095