Opublikowano: 02 września 2019

Komunikacja już jeździ!


Komunikacja już jeździ!

Od dzisiaj, (tj. poniedziałek, 2 września br.) ruszyła pierwsza w Powiecie Kościańskim bezpłatna komunikacja publiczna! Linia nr 16 kursuje na trasie Śrem - Krzywiń! Obowiązujący rozkład na załączonej grafice.

Pondato,

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z uruchomieniem od 1 września 2019 roku pierwszej w Powiecie Kościańskim komunikacji bezpłatnej na linii Śrem-Jerka-Krzywiń we współpracy z gminą Śrem, umożliwiamy od 3 września br. mieszkańcom, a zwłaszcza dzieciom i młodzieży dojeżdżającym do szkół ponadpodstawowych możliwość skorzystania z dowozów i odwozów ,,do” i ,,z” ronda Jerka – czyli z miejsca gdzie będzie przystanek ,,żółtego” autobusu poruszającego się w kierunku Śremu. Koordynatorem projektu wprowadzenia bezpłatnej komunikacji na terenie gminy Krzywiń jest Sekretarz Miasta i Gminy Krzywiń Bartosz Kobus, na którego ręce proszę zgłaszać wszelkie uwagi odnośnie harmonogramu oraz rozkładu jazdy dodatkowych autobusów.

*Przez najbliższe dwa tygodnie do 13 września br. będą obowiązywać dwie do wybory godziny odwozów. Po sprawdzeniu, która godzina kursu jest odpowiednia dla korzystających, ta będzie obowiązywać.

Burmistrz Miasta i Gminy Krzywiń

(-)Jacek Nowak


Uwaga! Korzystanie z ww. kursów jest bezpłatne. Koszt pokrywa gmina Krzywiń.