Inwestycje
Opublikowano: 15 marca 2022

Fotorelacja z Gminnego Dnia Kobiet 2022


Fotorelacja z Gminnego Dnia Kobiet 2022

13 marca 2022 r. Panie z terenu gminy Krzywiń rozpoczęły wspólne świętowanie z okazji minionego Międzynarodowego Dnia Kobiet.

W tym roku gminne obchody tego święta odbyły się w charakterze warsztatów urodowych, warsztatów florystycznych oraz kursu samoobrony.

Podczas warsztatów urodowych uczestniczki mogły zapoznać się z etapami prawidłowej pielęgnacji oraz z technikami makijażu dziennego. W trakcie warsztatów florystycznych panie tworzyły od podstaw wielkanocne wianki, które będą zdobić ich mieszkania w okresie wiosennym. Ostatnim punktem wydarzeń był kurs samoobrony. Uczestniczki na Hali Sportowo-Widowiskowej w Krzywiniu pod okiem specjalistów mogły poznać kilka technik, które skutecznie mogą pomóc w sytuacji zagrożenia. Podczas dwugodzinnego spotkania, trenerzy zapoznali panie z różnymi możliwościami obrony przed napastnikiem.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za obecność. Mamy nadzieję, że było rozwijająco, inspirująco i każda z Pań wyniosła z tego dnia wiele ciekawych doświadczeń na przyszłość. 

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.