Boisko ORLIK Krzywiń


Harmonogram zajęć na kompleksie boisk „ORLIK” w Krzywiniu.

Poniedziałek – piątek w godzinach od 8:00 do 16:00 – obiekt zarezerwowany na potrzeby zajęć lekcyjnych Zespołu Szkół w Krzywiniu

Poniedziałek – piątek w godzinach od 16:00 do 21:00 – obiekt dostępny dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym także dla grup zorganizowanych (po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji).

Sobota – niedziela w godzinach od 14:00 do 19:00 – obiekt dostępny dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym także dla grup zorganizowanych (po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji).

Rezerwacji boisk dla grup zorganizowanych dzieci i młodzieży może dokonać tylko osoba dorosła. Warunki i termin rezerwacji należy uzgodnić osobiście z jednym z Animatorów, zajmujących się kompleksem „ORLIK” w Krzywiniu. Na miejscu można także uzyskać informację na temat zorganizowanych zajęć sportowych dla grup młodzieżowych oraz planowanych zawodów, turniejów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. Informacje te także będą sukcesywnie zamieszczane na stronie internetowej (dział SPORT) administratora obiektu czyli Urzędu Miasta i Gminy Krzywiń.

Decyzję o otwarciu i zamknięciu boiska podejmują opiekujący się nim Animatorzy, kierując się stanem aktualnych warunków atmosferycznych, a co za tym idzie zdrowiem i bezpieczeństwem uczestników prowadzonych przez siebie zajęć.

Kompleks boisk Orlik czynny od 1 marca do 31 listopada.

Animatorzy w roku 2016 (kontakt):

Łukasz Hofman tel. 726 058 361

Szymon Krzyżyński  tel. 782 407 602