Aktualności

06 kwietnia 2020

Tarcza antykryzysowa.

Przewodnik po rozwiązaniach dla przedsiębiorców i pracowników.
06 kwietnia 2020

Chcą pomóc!

Do Urzędu Miasta i Gminy w Krzywiniu z ofertą pomocy dla przedsiębiorców zwróciło się Biuro Rachunkowe & Consulting z Krzywinia. Szczegóły w wiadomości.
06 kwietnia 2020

Tarcza Antykryzysowa – wsparcie z ZUS

Ochrona zatrudnienia oraz zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach to główne cele pakietu regulacji, które składają się na Tarczę Antykryzysową. Regulacje te wchodzą w życie 1 kwietnia br. Wśród rozwiązań, które mają zapobiegać skutkom epidemii koronawirusa w Polsce, jest wsparcie realizowane przez ZUS.
06 kwietnia 2020

Konspekty dla Przedsiębiorców

Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego przygotowała pakiety informacyjne w blokach tematycznych, zawierające rozwiązania tarczy antykryzysowej, z których mogą skorzystać przedsiębiorcy. Dodatkowo dla ułatwienia przygotowane zostało zestawienie tabelaryczne, które znacznie łatwiej zweryfikować dostępne wsparcia, ze względu na warunki i rodzaj podmiotu.
06 kwietnia 2020

Pomoc Gminy dla Przedsiębiorców

Tak możemy pomóc! Zapoznaj się z informacją Burmistrza Miasta i Gminy Krzywiń.
06 kwietnia 2020

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW

Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie ogłasza nabór wniosków w sprawie udzielania ze środków Funduszu Pracy pożyczki dla mikroprzedsiębiorców na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.